Вход в систему

Главная

Сплатити за товар Ви можете наступним чином:

Передплата. Проводиться через касу банку або через інтернет-банкінг по реквізитам, які Вам надасть менеджер магазину.

По факту доставки. В цьому випадку Ви сплачуєте за товар готівкою при його отриманні.

Доставка з післяоплатою. Якщо Ви знаходетесь в іншому місті та замовляєте доставку кур'єрською службою, розрахунок за товар проводиться в відділі даної служби при отриманні товару. В цьому випадку також необхідно сплатити вартість послуги "доставка з післяоплатою" за тарифом кур'єрської служби.

Безготівковий розрахунок. Якщо Ви приватний підприємець або юридична особа, Ви можете сплатити за товар по безготівковому розрахунку згідно рахунку-фактури, виписаному менеджером нашого магазину. В цьому випадку відвантаження товару відбувається тільки по факту 100%-ї оплати та зарахуваня коштів на наш розрахунковий рахунок.

Також, Ви можете запропонувати свої варіанти розрахунку. Ми завжди шукаємо можливість зробити крок назустріч нашим Клієнтам.

 

Доставка.

По м. Київ та ближнє передмістя доставка обладнання відбувається "день-в-день" або на наступний день після замовлення. Товар вагою до 30 кг та габаритними розмірами до 700*600*400 доставляється в квартиру замовника (при наявності робочого ліфту). В інших випадках товар доставляється до під'їзду.

Замовлення вартістю бульше 3000 грн по Києву доставляються безкоштовно. Якщо сума замовлення менше, вартість доставки складає 100 грн.

Доставка бойлерів платна незважаючи від суми замовлення та складає 100 грн в межах м. Київ.

Вартість доставки в передмістя Києва обговорюється та залежить від відстані, замовленого обладнання, його габаритів та ін.

Для Вашої зручності доставка виконується в запланований час (плюс-мінус 1 година на випадок заторів), тому Ви не будете дарма витрачати свій час, очикуючи доставку "з 11-ї і до суботи"

По Україні доставка товару виконується кур'єрськими службами в більш ніж 1000 міст на склад даної служби або адресно. Вартість даної доставки оплачується замовником безпосередньо при отриманні товару згідно тарифів транспортної компанії.

Ми працюємо з кур'єрськими службами: "Автолюкс", "Нова поша", "Ін-тайм", "Делівері", "Гюнсел", "САТ" та ін.

Кошик

Смотреть корзину.

Спецпропозиція

УВАВГА!

Знижені ціни на кондиціонери Mitsubishi Electric

Докладніше

Підібрати товар

Вибір валюти